Monika Deáková

Certifikovaná IKIGAI koučka a life-balance mentorka s více než
20 letou zkušeností v oblasti podnikání a práce s lidmi. Manželka, maminka dvou dospělých dětí a vášnivá tvůrkyně domova.

Mým záměrem je ukázat vám nové možnosti, jak zvládat životní výzvy a změny s větší lehkostí, posílit váš laskavý a respektující přístup k sobě a pomoci vám nalézt více síly a energie pro vaše každodenní kroky.

Díky své intuici a schopnosti vidět pod povrch, dokážu identifikovat potenciál a hlubší smysl, propojovat myšlenky do souvislostí, za slovy vidět jejich skutečný obsah a nalézat nová a netradiční řešení.

Jsem žena s akční energií, která dává procesy do pohybu, přináší nové impulsy a probouzí k životu. Ráda dělám věci s přesahem a jsou mi vlastní jasnost, jednoduchost, praktičnost a autenticita.

Jsem přesvědčena, že vše se vším souvisí a každý to má /právo mít/ jinak. Sama jdu celý život svou vlastní cestou. Už od dětství mě baví pozorovat, zkoumat a dávat do souvislostí vše, co se děje kolem i uvnitř mě a na základě toho si tvořit svůj život. Miluji výzvy, jinakost, přírodu a cestování, dobré jídlo a inspirativní lidi. Obdivuji vše krásné tvořené srdcem a lidskou rukou a místa, která mají “duši”.

Mými životními tématy jsou laskavé vztahy a prostředí a skrze to, co sama žiji, chci inspirovat a motivovat ostatní k jejich tvorbě.

U svých klientů oceňuji a vítám aktivní a pozitivní přístup, touhu posouvat se vpřed a ochotu zkoumat a zkoušet nové.

Pokud máte zájem o mé 

služby
Kontaktujte mě
o mně fotka